Ordu Büyükşehir Belediyesi halk günü düzenleyecek

Ordu Büyükşehir Belediyesi halk günü düzenleyecek
Ordu Büyükşehir Belediyesi halk günü düzenleyecek
ORDU (AA) - Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından halk günü düzenleneceği bildirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yaptığı...

ORDU (AA) - Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından halk günü düzenleneceği bildirildi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yaptığı açıklamada, yoğun programlar nedeniyle görüşemediği vatandaşlar için halk günü uygulamasını başlattığını belirtti. 

Ordu Büyükşehir Belediyesinin  demokratik , katılımcı yerel yönetimin ve sosyal belediyeciliğin adresi olmaya, vatandaşların talep ve şikayetlerini çözüme kavuşturmaya devam ettiğini dile getiren Yılmaz, şunları kaydetti:

"Biz göreve gelmeden önce ortak akılla yöneteceğimizi söylemiştik. Vatandaşlarımızın belediye hizmetleriyle ilgili taleplerini dinlemek ve not almak, çözüme daha hızlı ulaşmak için bu uygulamayı başlatmaya karar verdik. Ayda bir kez düzenli olarak halk günü gerçekleştireceğiz. Halkımızın bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendireceğiz. Biz göreve gelmeden önce kapımızın ve gönlümüzün herkese açık olacağını söylemiştik. Yoğun programlarımız nedeniyle görüşemediğimiz hemşehrilerimiz için bu uygulamayı başlatıyoruz. Tüm halkımız davetlidir."

Öte yandan, halk gününün ilki yarın saat 13.00'de belediyenin yeni hizmet binasında gerçekleştirilecek.