Ordu Emniyet müdürlüğü'nün asayiş faaliyetleri

Ordu Emniyet müdürlüğü'nün asayiş faaliyetleri
Ordu Emniyet müdürlüğü'nün asayiş faaliyetleri
ORDU (AA) - Ordu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün son bir aylık çalışmaları kapsamında çeşitli suçlara...

ORDU (AA) - Ordu  Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün son bir aylık çalışmaları kapsamında çeşitli suçlara karıştığı tespit edilen 56 kişi hakkında adli işlem yapıldığı bildirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü 'nden yapılan yazılı açıklamada, yürütülen asayiş faaliyetleriyle ilgili değerlendirmede bulunuldu.

Son bir aylık çalışma diliminde ortaya çıkarılan suçlarla ilgili şu ifadeler kullanıldı:

"Ordu'da son bir ayda yapılan denetimler sonucunda 1 kilo 27 gram esrar, 102 gram sentetik kannobinoid, 46 uyuşturucu hap, 17 bin 847 paket kaçak sigara , 10 bin 474 cinsel içerikli hap, 2 bin 237 cinsel içerikli kozmetik ürünü, 33 sahte banknot, 4 sahte belge  ve 1 tabanca ile bu tabancaya ait 2 adet fişek ele geçirilmiştir. Bu olaylarla ilgili olarak 56 kişi adli mercilere sevk edilmiştir. Halkımızdan almış olduğumuz destekle kaçakçılık ve uyuşturucu madde suçları ile mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir."