Ordu'da bedensel engelli çift dünya evine girdi

Ordu'da bedensel engelli çift dünya evine girdi
Ordu'da bedensel engelli çift dünya evine girdi
ORDU (AA) - Çatalpınar ilçesinde bedensel engelli Veysel Şen ile Hatice Yücel dünya evine girdi.Doğuştan bedensel engelli Veysel Şen ile çocukken...

ORDU (AA) - Çatalpınar ilçesinde bedensel engelli Veysel Şen ile Hatice Yücel  dünya evine girdi.

Doğuştan bedensel engelli Veysel Şen ile çocukken geçirdiği trafik kazası sonucu destekle yürümek zorunda kalan Hatice Yücel, 3 yıllık beraberliklerinin ardından hayatlarını birleştirmenin mutluluğunu yaşadı.

Çiftin   belediye düğün salonundaki düğününe katılan Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Her insanın bir engelli adayı olduğunu söyleyen Türe, beyindeki engelleri ortadan kaldırmanın görev ve sorumluluğun kendilerine düştüğünü anlattı.

Damat Veysel Şen, çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi.

Engellerinin mutluluklarına engel olamadığını ifade eden Şen, "Ben doğuştan yürüyemiyorum ama hayatla barışık bir insanım. Eşimi 3 yıl önce tanıdım. O da benim gibi bedensel engelli. Çocukken geçirdiği trafik kazası sonucu destekle yürüyebiliyor.  Bugün benim en mutlu günüm. Sevgi olduğu zaman tüm engeller ortadan kalkıyor. Bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah bu mutluluğu herkese yaşatsın, inşallah mutlu bir yuvamız olacak'' dedi.