Orduspor, Antalyaspor maçı hazırlıklarına başladı

Orduspor, Antalyaspor maçı hazırlıklarına başladı
Orduspor, Antalyaspor maçı hazırlıklarına başladı
- Defans oyuncusu Mızrak: - "Her geçen gün daha iyi oluyoruz. Özellikle hocamız Ziya Doğan'ın sayesinde eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz"

ORDU (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor , hafta sonu deplasmanda oynayacağı Antalyaspor maçı hazırlıklarına başladı. 

Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'nde teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde gerçekleşen antrenman, düz koşuyla başladı. 

Daha sonra yarı sahada yapılan çift kale maçla devam edilen antrenman, taktik çalışmasıyla sona erdi. 

Antrenmanın ardından gazetecilere açıklama yapan defans oyuncusu Furkan Mızrak, Antalyaspor'a maçına en iyi şekilde hazırlanacaklarını söyledi. 

Takım içerisinde birlik ve beraberliğin üst düzeyde olduğunu ve bunun takım oyununa yansıdığını belirten Mızrak, çıktıkları her maçta ellerinden geleni yaptıklarını kaydetti. 

Mızrak, Antalyaspor maçında kazanmak için çok koşup çalışacaklarını ifade ederek, "Her geçen gün daha iyi oluyoruz. Özellikle hocamız Ziya Doğan'ın sayesinde eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz. Biz kendisiyle bir aydır çalışıyoruz ve ondan çok şey öğrendik. Böyle bir teknik adamla çalıştığımız için mutlu ve gururluyuz" dedi.