Orduspor güven kazandı

Orduspor güven kazandı
Orduspor güven kazandı
- Takım kaptanı Tut: "Antalyaspor galibiyetiyle özgüvenimizi yerine geldi"

ORDU (AA) - PTT 1. Lig 'de zor günler geçirmesine rağmen dün deplasmanda, şampiyonluk mücadelesi veren  Antalyaspor 'u 2-1 mağlup eden Orduspor'da yüzler gülüyor. 

Takım kaptanı Hüsamettin Tut, yaşları 16 ila 18 arasında değişen kadroyla Antalyaspor'u yenmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 

"Alınan sonuç mucize değil, beklenen bir şeydi" diyen Tut, galibiyetten dolayı çok mutlu ve gururlu olduklarını belirtti.

Bundan sonraki maçlarda kazandıkları güvenle daha iyi oynayacaklarını vurgulayan Tut, şöyle devam etti:

"Antalyaspor maçına çok iyi hazırlanmıştık. Karşılaşmaya inanarak çıktık. Sonuçta da kazanmasını bildik. Antalyaspor galibiyetiyle özgüvenimiz yerine geldi. Özellikle altyapıda bu zamana kadar inanılmayan ve güvenilmeyen gençlerle başarıyı yeniden yakaladık. Bundan sonra daha çok çalışacağız. Sonucunda da daha fazla mücadele ve daha fazla puan alacağız." 

Tut, ligde kalmak adına son ana kadar direneceklerinin altını çizerek, "Biz inandık. Aynı inancı bütün Orduluların da taşımasını bekliyoruz" ifadesini kullandı. 

Karadeniz temsilcisinin kaptanı, bundan sonraki iç saha maçlarında tribünleri dolu görmek istediklerini sözlerine ekledi.