Orduspor, Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdü

Orduspor, Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdü
Orduspor, Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdü
- Teknik direktör Özcan: "İyi bir çalışma dönemi geçiyoruz. İnşallah deplasmanda gülen taraf biz oluruz"

ORDU (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Karşıyaka maçı hazırlıklarını sürdürdü. 

Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'nde, teknik direktör Hüseyin Özcan idaresinde gerçekleşen antrenmana koşuyla başlayan mor - beyazlı ekip, taktik çalışmasıyla günü tamamladı.

Yaklaşık iki saat süren antrenmana oyuncuların tamamı katıldı. 

Antrenmanın ardından basın toplantısı düzenleyen teknik direktör Hüseyin Özcan, Karşıyaka maçının her maç olduğu gibi önemli olduğunu belirtti. 

"Bizim için önemli bir müsabaka" diyen Özcan, Karşıyaka'nın iyi takım olduğunu ancak Orduspor'un da bu maçta en iyi şekilde mücadele vereceğini söyledi. 

Orduspor formasını ve armasını bu maçta da onurlu bir şekilde taşıyacaklarının sözünü veren Özcan, genç oyuncularına güvendiklerini ifade etti. 

Sahada kaldıkları sürece en iyisini yapacaklarından kimsenin şüphe etmemesini isteyen Özcan, "Maç öncesi iyi bir çalışma dönemi geçiyoruz. İnşallah deplasmanda gülen taraf biz oluruz" dedi. 

Genç oyuncularını basından uzak tutmaya çalıştıklarını vurgulayan Özcan, "Bu anlamda basın mensuplarından ise anlayış bekliyoruz. Şu anda basının fazla ilgisi bu gençlerimize zarar verebilir" diye konuştu. 

- Hüsemattin Tut'un kadro dışı bırakılması 

Takım kaptanı Hüsamettin Tut'un kadro dışı bırakılması konusunda kamuoyunda bilgi kirliliğinin olduğunu anlatan Özcan, "Bu konuda oyuncumuz bize gelerek sezon sonu takımdan ayrılacağını ifade etmiştir ve kendisinin kadro dışı bırakılmasını istemiştir. Biz de kendisiyle bu şartlarda devam edemeyeceğimizi söyleyerek yollarımızı ayırdık. Bunun dışındaki iddialar asılsızdır. Burada bizim tek hatamız zamanında kamuoyunu bilgilendirmememiz" ifadesini kullandı.