Orduspor, potada 11. galibiyeti hedefliyor

Orduspor, potada 11. galibiyeti hedefliyor
Orduspor, potada 11. galibiyeti hedefliyor
- Başantrenör Durur: "Play-off şansımızı son haftalara bırakmak istemiyor. İşimizi sıkı tutup mutlu sona erken ulaşmayı hedefliyoruz"

ORDU (AA) -  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde 18 Mart Çarşamba günü deplasmanda Canik Belediyespor ile karşılaşacak Orduspor, bu maçtan galibiyet hedefliyor. 

Orduspor Kadın Basketbol Takımı Genel Koordinatörü ve Başantrenör Alper Durur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Canik Belediyespor maçı hazırlıklarına başladıklarını belirterek, son haftalarda alınan üst üste galibiyetle takımın moralinin yerinde olduğunu söyledi. 

Ligde 11'inci galibiyete ulaşarak play-off için bir adım daha atmak istediklerini dile getiren Durur, bu nedenle Canik Belediyespor maçını önemsediklerini ifade etti. 

Tam kadro olarak Canik Belediyespor maçına hazırlandıklarını kaydeden Durur, "Ligde son 5 maç kaldı. Play-off adına en az iki maçımızı kazanmak istiyoruz. Bunlardan ilki, çarşamba günü oynayacağız Canik Belediyespor maçı. Rakibin ligdeki durumu ortada. Mutlak kazanmak isteyecektir. O sebeple zor bir karşılaşma bizi bekliyor ama herşeye rağmen kazanmak istiyoruz. Play-off şansımızı son haftalara bırakmak istemiyor. İşimizi sıkı tutup mutlu sona erken ulaşmayı hedefliyoruz" dedi. 

Durur, Canik Belediyespor maçı için yarın Samsun'a gideceklerini sözlerine ekledi.