Orduspor, potada galibiyet hedefliyor

Orduspor, potada galibiyet hedefliyor
Orduspor, potada galibiyet hedefliyor
- Orduspor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Deringöl: "Fenerbahçe karşısında taraftarımızın desteğiyle kazanmak istiyoruz"

ORDU (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde yarın sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Orduspor, maçtan galibiyetle ayrılmayı hedefliyor.

Başantrenör Levent Deringöl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Durugöl Spor Salonu'nda saat 16.00'da oynanacak maça tüm basketbolseverleri beklediklerini belirtti.

Türkiye'nin en güçlü takımlarından biriyle oynayacaklarını kaydeden Deringöl, "Taraftarımızın desteğiyle maçı kazanmak istiyoruz. Takımda eksik oyuncu yok ancak geçen hafta ABD'li oyuncumuz D'Andra Yvette Moss'la yollarımız ayrılmıştı. İnşallah Fenerbahçe maçında bu oyuncunun eksikliğini yaşamayız" ifadelerini kullandı. 

Taraftarları maça beklediklerini vurgulayan Deringöl, sözlerini şöyle tamamladı:

"Maça iyi başlarsak devamını da getireceğimize inanıyorum. Bu maçta en büyük destekçimiz yine taraftarımız olacaktır. Çünkü taraftar, Orduspor için çok ciddi itici bir güç. Geçmiş maçlarda taraftarlarımızın desteğini fazlasıyla gördük. Aynı desteğin bu maçta da sürmesini bekliyoruz."