Orduspor'da hedef, formayı en iyi şekilde temsil etmek

Orduspor'da hedef, formayı en iyi şekilde temsil etmek
Orduspor'da hedef, formayı en iyi şekilde temsil etmek
- Kulüp genel menajeri Şener: - "Bundan sonraki amacımız lig sonuna kadar Orduspor formasını sahada en iyi şekilde temsil etmek olacak"

ORDU (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'da kulüp genel menajeri Selim Şener, "Bundan sonraki amacımız lig sonuna kadar Orduspor formasını sahada en iyi şekilde temsil etmek olacak" dedi. 

Şener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Samsunspor maçı hazırlıklarını bugün yapacakları antrenmanla tamamlayarak yarın karayoluyla Samsun'a gideceklerini söyledi. 

Oyuncuların son haftalarda üst üste alınan mağlubiyetler sebebiyle moral, motivasyon açısından zor günler geçirdiklerini vurgulayan Şener, Antalyaspor'u deplasmanda yendikleri maçın ardından oluşan iyimser havadan takım olarak olumsuz etkilendiklerini dile getirdi. 

Ortada var olan sorunları tekrar gündeme taşımanın bir anlamı bulunmadığına inandıklarını ifade eden Şener, şöyle konuştu:

"Bundan sonraki amacımız lig sonuna kadar Orduspor formasını sahada en iyi şekilde temsil etmek olacak. Samsunspor maçına da o gözle bakıyoruz. Çıkacağız ve elimizden geleni yapmaya çalışacağız. İnşallah genç oyuncularımızın gelecekleri adına oradan iyi bir sonuçla Ordu'ya döneriz."

Şener, Samsunspor maçı hazırlıklarını bugün yapacakları antrenman ile tamamlayacaklarını belirterek, "Yarın karayolu ile Samsun'a gideceğiz. Maç pazar günü olduğu için orada bir ter antrenmanı yapma durumumuz olacak" ifadesini kullandı.