Potada maçın ardından

Potada maçın ardından
Potada maçın ardından
- Orduspor Başantrenörü Durur: "Teknik ekibime ve oyuncularıma galibiyet için sonsuz teşekkür ediyorum" - İstanbul Üniversitesi BGD Başantrenörü Okul: - "Kaybettiğimiz için üzgünüz"

ORDU (AA) -  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde, İstanbul Üniversitesi BGD'yi 76-58 yenen Orduspor'da, başantrenör Alper Durur, galibiyet için teknik ekibine ve oyuncularına teşekkür etti. 

Durur, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, çok iyi bir oyuncu topluluğu ile çalıştıklarını belirterek, bunun mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. 

Rakipleri karşısında haklı bir galibiyet aldıklarını belirten Durur, " Bugün bize gurur günü yaşatan oyuncularımı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bu takım Ordu'nun gurur kaynağıdır.Biz buraya gelirken çok kötü şeyler yaşadık. Tüm olumsuz durumlara rağmen maçın sahada kazanılacağını herkese gösterdik. Teknik ekibime ve oyuncularıma galibiyet için sonsuz teşekkür ediyorum. Onlara helal olsun" dedi. 

 

- İstanbul Üniversitesi BGD cephesi

İstanbul Üniversitesi BGD Başantrenörü Hasan Fırat Okul , maça kötü başladıklarını belirterek, Orduspor'u aldığı galibiyet sebebiyle kutladı.

Çok çalışmalarına rağmen maçı çeviremediklerini vurgulayan Okul, "Kaybettiğimiz için üzgünüz" dedi.