Ramazana doğru

Ramazana doğru
Ramazana doğru
ORDU (AA) - Ünye'de din görevlilerinin kurduğu Ünye İlim ve Fikir Gönüllüleri Derneği'nin Başkanı Orhan Güler, ramazan ayı boyunca 5 vakit namaza...

ORDU (AA) - Ünye'de din görevlilerinin kurduğu Ünye İlim ve Fikir Gönüllüleri Derneği'nin Başkanı Orhan Güler, ramazan ayı boyunca 5 vakit namaza gelen 10 - 18 yaş grubu arası kız ve erkek çocuklarına ramazan ayı sonunda ücretsiz Çanakkale ve İstanbul gezisi düzenleyeceklerini bildirdi. 

Ünye Merkez Büyük Cami müezzini de olan Güler, yaptığı açıklamada, anne babaların ramazan ayında Merkez Büyük Cami'deki programlara çocuklarıyla birlikte katılmalarını istedi. 

Çocukların ailelerinden öğrenecekleri çok şeyin olduğunu vurgulayan Güler, şöyle konuştu:

"Ramazan ayının 1. günü öğle namazına kadar kayıtlarımız devam edecek. Ramazan ayı boyunca 5 vakit namaza gelen 10 - 18 yaş grubu arası kız ve erkek çocuklarına ramazan ayı sonunda ücretsiz Çanakkale ve İstanbul gezisi düzenleyeceğiz. Gezilere çocuklarıyla beraber katılmak isteyen veliler masrafları kendilerine ait olmak şartıyla katılabilirler. Programa dahil olan çocukların gezi masrafları derneğimiz tarafından karşılanacaktır. Çocuklarınızı uzman kadrolarımızla kontrol altında tutacağız ve çeşitli konularda uzman hocalarımızla eğitim vermeye çalışacağız."


  ETİKETLER:

  Çanakkale

  ,

  İstanbul

  ,

  Ramazan

  ,

  YAŞ

  ,

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  Cami

  ,

  eğitim