Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak:

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak:
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak:
- "Saadet Partisi harıl harıl çalışıyor. Allah'ın lütfi ve inayetiyle siz kardeşlerimin desteğiyle Ayşelerin, Fatmaların, Hasanların, Hüseyinlerin gayretleriyle yeni bir dünya kuracağız. İnşallah adil bir dünya kuracağız"

ORDU (AA) -  Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Saadet Partisi'nin harıl harıl çalıştığını belirterek, "Allah'ın lütfi ve inayetiyle siz kardeşlerimin desteğiyle Ayşelerin, Fatmaların, Hasanların, Hüseyinlerin gayretleriyle yeni bir dünya kuracağız. İnşallah adil bir dünya kuracağız" dedi.

Kamalak, partisinin Ordu İl Başkanlığınca bir otelde düzenlenen iftar programında, hakkı hakim kılmanın mücadelesini verdiklerini söyledi.

Milli görüş erlerinin savunduğu davanın, Bedir erlerinin savunduğu dava olduğunu ifade eden Kamalak, Bedir'de bir avuç insanın dönemin en güçlü ordusuyla mücadele ettiğini anlattı.

Kamalak, insanlık için adil bir düzen kurma isteğinde olduklarını dile getirerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Saadet Partisi harıl harıl çalışıyor. Allah'ın lütfi ve inayetiyle siz kardeşlerimin desteğiyle Ayşelerin, Fatmaların, Hasanların, Hüseyinlerin gayretleriyle yeni bir dünya kuracağız. İnşallah adil bir dünya kuracağız. Önümüzde elbette engeller olacak. Oluyor da zaten çünkü ehli küffarın dünyada tek çekindiği kuruluş milli görüş teşkilatıdır. 'Dünyada, yönetimde bir sürü İslam liderleri var, İslam devletleri var. Onlardan değil de neden bir avuç milli görüşçülerden çekinilsin?' diyeceksiniz. Bizim dışımızdaki yöneticiler var ya emin olun, açık ve net söylüyorum, bin 400 seneden beri işlenmemiş olan günahları işleme konusunda birbirleriyle yarışıyorlar."

Ter dökerek, yıpranarak elde edilen ürünlere sahip çıkılamadığını savunan Kamalak, "Bu yörenin en kıymetli ürünü bildiğiniz gibi fındıktır. Fındığı siz üretiyorsunuz. Peki fiyatını kim belirliyor? Siyonizm. Borsası Hamburg'ta. Ürün sizin ama fiyatını başkası belirliyor. Yani ürünü siz üretiyorsunuz, kazancını başkaları sağlıyor. Olmaz böyle bir şey. Biz kendi pazarımızı, ortak pazarımızı tesis etmek mecburiyetindeyiz" ifadelerini kullandı. 

Konuşmanın ardından Kamalak'a çiçek takdim edildi.