"Tebrik" çiçeklerini huzurevindeki yaşlılara hediye etti

"Tebrik" çiçeklerini huzurevindeki yaşlılara hediye etti
"Tebrik" çiçeklerini huzurevindeki yaşlılara hediye etti
- Ordu'da iki ay önce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atan Genç, kendisine getirilen çiçekleri huzurevindeki yaşlılara verdi

ORDU (AA) - Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç , "tebrik" amacıyla kendisine getirilen çiçekleri huzurevine götürdü.

İki ay önce göreve başlayan Genç'e, "hayırlı olsun" ziyaretlerinde çok sayıda çiçek takdim edildi. Yaklaşık 100 çiçeği kamyonet ile huzurevine taşıyan Genç, burada yaşayan yaşlıların yüzünü güldürdü.

Genç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki ay göreve başladığını ve kendisine çok sayıda çiçek hediye edildiğini anlattı.

Çiçekleri en anlamlı yere takdim etmek istediğini ifade eden Genç, "Bir ziyaret sırasında yaşlıların çiçeğe olan sevgilerini gördüm. Daha sonra bana gelen çiçekleri onlara götürmenin en güzel fikir olacağını düşündüm. Kamyonete yüklediğimiz çiçekleri huzurevindeki yaşlılarımıza hediye ettik" dedi.

Mustafa Genç, çiçeklerin kendilerine verilmesinden dolayı yaşlıların yüzünün güldüğünü ve bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini kaydetti.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Çiçek

  ,

  Hediye

  ,

  genç