Türkiye Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şubesinin kuruluş yıl dönümü

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şubesinin kuruluş yıl dönümü
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şubesinin kuruluş yıl dönümü
ORDU (AA) - Türkiye Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şubesinin 28. kuruluş yıl dönümü kutladı.Bir otelde düzenlenen programa, Fatsa Kaymakamı Mehmet...

ORDU (AA) -  Türkiye Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şubesinin 28. kuruluş yıl dönümü kutladı.

Bir otelde düzenlenen programa, Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Emniyet Müdürü Etem Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Halit Gülten, Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmet Balık, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Dernek Başkanı Nimet Koç, yaptığı konuşmada, 28. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Derneğimiz 28 yıldır Fatsa'da şeffaf, dürüst ve ilkeli şekilde ihtiyaç sahibi insanlara her alanda hizmet vermektedir. Aydın çağda, birbirini dinleyen, anlayan, seven, ülkesini anlayan, hoşgörülü bir neslin yetişmesi için çocuklarımızın, gençlerimizin daima yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz" dedi.

Koç, 2013 yılında 65, 2014 yılında 55, bu yıl da 40 üniversite öğrencisine burs verdiklerini ifade ederek, "Bizlere zaman destek veren herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Program, derneğe katkıda bulunan kişilere plaket ve ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.