Ünye Belediyesinin faaliyetleri

Ünye Belediyesinin faaliyetleri
Ünye Belediyesinin faaliyetleri
ORDU (AA) - Ünye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne alınan modern temizlik araçları ile şehirde temizlik çalışmaları yürütülüyor.Belediye Başkanı...

ORDU (AA) - Ünye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne alınan modern temizlik araçları ile şehirde temizlik çalışmaları yürütülüyor.

Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, temizlik hizmetlerinin zamanında ve aksatılmadan yapılması için sabahın erken saatlerinde yeni araçlarla çalışmalara başlayan ekiplerin,  ilçe genelinde hizmet verdiğini söyledi.

Belediye olarak temizlik filosunu yenilediklerini belirten Başkan Çamyar, "Çöp konteynırlarının da yer altına alınmasıyla çalışmamızı tamamlayıp temizlik hizmetlerini en üst seviyeye getireceğiz. Çöp konteynırlarının yer altına alınması ile çöplerin sokak hayvanları tarafından dağıtılması engellenecek. Ayrıca kötü koku ve haşere üremelerinin önüne geçilerek halk sağlığı açısından daha hijyenik bir ortam oluşturulacak" dedi.

Çamyar, çöp konteynırlarının yer altına alındığında işçi sayısı, ekipman ve harcanan akaryakıttan da tasarruf sağlanacağını sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  tasarruf

  ,

  Belediye

  ,

  Modern

  ,

  ilçe

  ,

  başkan

  ,

  hizmet

  ,

  koku