Ünye Gençlik Merkezi faaliyetleri

Ünye Gençlik Merkezi faaliyetleri
Ünye Gençlik Merkezi faaliyetleri
ORDU (AA) - Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Ünye Gençlik Merkezi hizmet binasının, zemin etüt çalışmasının tamamlanarak ihale...

ORDU (AA) - Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç , Ünye Gençlik Merkezi hizmet binasının, zemin etüt çalışmasının tamamlanarak ihale aşamasına geldiğini söyledi.

Genç, yaptığı açıklamada, projenin genel müdürlük tarafından onaylandığını ifade etti.

Ünye Gençlik Merkezi'nin en kısa sürede ihalesinin yapılacağını vurgulayan Genç, şunları kaydetti:

"Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Spor Genel Müdürlüğümüz Türkiye 'nin her yerinde spor tesislerinin artırılmasının yanı sıra gençlik merkezlerinin de çoğalması için büyük gayret sarf ediyor. Daha önce Altınordu ve Fatsa ilçelerimize Gençlik Merkezleri yapıldı. Şimdi Ünye'de Gençlik Merkezi yaparak ilimizde bulunan Gençlik Merkezleri sayısını üçe çıkarmış olacağız. Ünye Gençlik Merkezi hizmet binası, zemin etüt çalışması tamamlanarak ihale aşamasına geldi. Böylelikle gençlik merkezlerimizden faydalanan gençlerin sayı artmış olacaktır."

Mustafa Genç, gençlerin söz konusu merkezlerde kaliteli zaman geçirerek boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirebileceğini belirterek, "Böylelikle hem gençliğimize sahip çıkmış olacağız hem de daha iyi bir ortamda, daha iyi koşullarda faaliyet yapmalarını sağlamış olacağız" dedi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  zaman

  ,

  genç

  ,

  ihale

  ,

  hizmet