Ünye Halk Eğitim Merkezi kurslarında yüzde 20 artış

Ünye Halk Eğitim Merkezi kurslarında yüzde 20 artış
Ünye Halk Eğitim Merkezi kurslarında yüzde 20 artış
ORDU (AA) - Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Erdoğan, "Ünye Halk Eğitim Merkezi olarak bir önceki yıla göre açtığımız kurs...

ORDU (AA) - Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Erdoğan, "Ünye Halk Eğitim Merkezi olarak bir önceki yıla göre açtığımız kurs sayısı yüzde 20 arttı. Biz merkez olarak bu yıl 500 kurs, 10 bin kursiyer hedeflemiştik. Bu kurs hedefimize doğru yaklaşıyoruz" dedi.

Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, halk eğitim merkezlerine her geçen gün ilginin arttığını söyledi.

Bu eğitim ve öğretim döneminde geçen yıla oranla yüzde 20 daha fazla kurs açtıklarını belirten Erdoğan, bugüne kadar toplam 463 kurs ile 9 bin 300 kursiyere hizmet verdiklerini belirtti.

Bu yıl hedeflerinin 500 kurs ve 10 bin kursiyere ulaşmak olduğunu vurgulayan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Geçen yıl Halk Eğitim Merkezi olarak 418 kurs açılmıştı. Bu yıl şu ana kadar 463 kurs ve 9 bin 300 kursiyere ulaştık. Ünye Halk Eğitim Merkezi olarak bir önceki yıla göre açtığımız kurs sayısı yüzde 20 arttı. Biz merkez olarak bu yıl 500 kurs 10 bin kursiyer hedeflemiştik. Bu kurs hedefimize doğru yaklaşıyoruz. İnşallah hedefimiz ileride daha büyük sayılara, daha büyük rakamlara ulaşmak." 

 


    ETİKETLER:

    eğitim

    ,

    hizmet