Ünye'den Hopa'ya yardım eli uzandı

Ünye'den Hopa'ya yardım eli uzandı
Ünye'den Hopa'ya yardım eli uzandı
ORDU (AA) - Ünye Fahri Çalışanlar Derneği, Artvin'in Hopa ilçesinde sel mağduriyeti yaşayan vatandaşlar için yardım kampanyası düzenledi.Kampanya...

ORDU (AA) - Ünye Fahri Çalışanlar Derneği, Artvin'in Hopa ilçesinde sel mağduriyeti yaşayan vatandaşlar için yardım kampanyası düzenledi.

Kampanya kapsamında, hayırseverlerden toplanan gıda , ayakkabı , kıyafet, battaniye ve mutfak malzemeleri, kolilere yerleştirilerek Artvin'e gönderildi.

Dernek başkanı Fahrullah Beyzade, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Hopa ilçesinde yaşanan sel felaketinin yaralarını sarmak için katkıda bulunmak istediklerini söyledi.

Yardım çerçevesinde kolilere, sel mağdurlarının en çok ihtiyaç duyacakları gıda, ayakkabı, kıyafet, battaniye ve mutfak malzemeleri gibi ihtiyaç malzemesi koyduklarını belirten Beyzade, şöyle konuştu:

"Hopa ilçesinde ve çevresinde meydana gelen sel felaketinde mağdur olan vatandaşlarımıza yardım amacıyla dernek olarak kampanya düzenledik. Duyarlı vatandaşlarımızın yardımları ve bizim de katkılarımız sonucu bir araç dolduracak şekilde yardımlarımızı toparladık. Yardım kolilerimiz içerisinde gıda maddeleri, battaniye, yatak, yorgan, ayakkabı, mutfak malzemeleri gibi muhtelif ihtiyaçları hazırlayıp göndermenin mutluluğu içerisindeyiz. Bizim tek başımıza bu tür yardımlara gücümüz yetmez. Yaklaşık 300 üyemiz ve hayırsever Ünye halkının bizlere verdiği desteğin neticesinde bu ve bunun gibi yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilme imkanına ulaşıyoruz."

Beyzade, Hopa için bir kez daha yardım kampanyası düzenleyeceklerini kaydetti.


  ETİKETLER:

  Artvin

  ,

  Kampanya

  ,

  Mutfak

  ,

  Ayakkabı

  ,

  gıda