Vali Balkanlıoğlu, öğrencilerin isteğini yerine getirdi

Vali Balkanlıoğlu, öğrencilerin isteğini yerine getirdi
Vali Balkanlıoğlu, öğrencilerin isteğini yerine getirdi
ORDU (AA) - Vali İrfan Balkanlıoğlu, üniversite öğrencilerinin sınav dönemlerinde sefer ve araç sayısının artırılması ile dolmuş ücretlerinde indirim...

ORDU (AA) - Vali İrfan Balkanlıoğlu, üniversite öğrencilerinin sınav dönemlerinde sefer ve araç sayısının artırılması ile dolmuş ücretlerinde indirim yapılması talebini yerine getirilmesini sağladı.

Ordu Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilerle çeşitli etkinliklerde bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu, öğrencilerle tecrübe ve bilgi paylaşımında bulunmuş ve onların sorunlarını, sıkıntılarını ve taleplerini dinlemişti.

Düzenlenen etkinliklerde öğrenciler tarafından dile getirilen sorunları ve istekleri tek tek not alan Balkanlıoğlu, öğrencilerin dile getirdiği sorunların giderilmesi ve taleplerinin de yerine getirilmesi yönünde ilgili kurum , kuruluş ve meslek kuruluşlarıyla temaslarda bulundu.

Öğrencilerin, sınav dönemlerinde sefer ve araç sayısının artırılması ile 1,60 TL olan öğrenci dolmuş ücretinin 1,50 TL'ye indirilmesi talebiyle ilgili Ordu Şoförler ve Otomobilciler Odası yöneticileriyle temasta bulunan Vali İrfan Balkanlıoğlu, öğrencilerin isteğinin yerine getirilmesini sağladı.

Ordu Şoförler ve Otomobilciler Odası, Ordu Valiliği'ne gönderdiği bir yazıda; şehir merkezi ile Ordu Üniversitesi Cumhuriyet Yerleşkesi arasında çalışan dolmuşların sınav dönemlerinde sefer ve araç sayısının artırılacağını, ayrıca öğrenci dolmuş ücretlerinin yeni bir fiyat tarifesi alana kadar 1,50 TL olarak uygulanacağını bildirdi.     


  ETİKETLER:

  İndirim

  ,

  Öğrenci

  ,

  kurum

  ,

  kuruluş