Yabancı öğrenciler Vali Balkanlıoğlu'nu ziyaret etti

Yabancı öğrenciler Vali Balkanlıoğlu'nu ziyaret etti
Yabancı öğrenciler Vali Balkanlıoğlu'nu ziyaret etti
ORDU (AA) - Avrupa Birliği Ulusal Ajans tarafından uygulanan ve farklı ülkelerden gençlere bir araya gelme ve birbirlerinin kültürlerini öğrenme...

ORDU (AA) - Avrupa Birliği Ulusal Ajans tarafından uygulanan ve farklı ülkelerden gençlere bir araya gelme ve birbirlerinin kültürlerini öğrenme fırsatı sunan "Gençlik Değişimleri Programı" kapsamında Ordu'ya gelen yabancı öğrenciler, Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu ziyaret etti.

Kosova, Ukrayna, Romanya ve Türkiye 'den gelen 40 öğrenciyi kabul eden Vali Balkanlıoğlu, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, Ordu ile ilgili bilgi verdi.

Valilik Toplantı Salonu'nda ağırladığı öğrencilere hitaben konuşan Vali İrfan Balkanlıoğlu, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Ordu'nun yemyeşil, bozulmamış doğası, temiz havası, yaylaları ve şelaleleriyle farklı güzelliğe sahip olduğunu ve mutlaka görülmesi gereken nadide yerlerden biri olduğunu ifade etti.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Balkanlıoğlu, misafir öğrencilere Ordu'da kaldıkları süre içerisinde iyi vakit geçirmelerini diledi.

Ziyarette, öğrencilere Ordu'yu tanıtıcı CD, broşür ve fındık ürünlerinin yer aldığı materyaller verildi.