AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
- "Bu seçimler sonucunda tek başına iktidara gelme ve istikrarı devam ettirme imkanı olan tek parti AK Parti'dir"

OSMANİYE (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, tek başına iktidara gelme ve istikrarı devam ettirme imkanı olan tek partinin AK Parti olduğunu söyledi.

Seçim çalışmalarına katılmak amacıyla Osmaniye'ye gelen Şahin, Osmaniye Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nde (OSB) sanayici ve işadamlarıyla bir araya geldi.

OSB Toplantı Salonu'nda konuşan Şahin, istikrarın sürdürülebilmesi için koalisyon olmadan tek parti iktidarının devam etmesi gerektiğini belirterek, "Bu seçimler sonucunda tek başına iktidara gelme ve istikrarı devam ettirme imkanı olan tek parti AK Parti'dir" dedi.

AK Parti iktidarının ülkenin kalkınmasında büyük rol oynadığını ifade eden Şahin, "Yer fıstığı ile meşhur Osmaniye, tarım şehri olma yanında sanayi şehri olma yolunda da ilerlemekte. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde 2002 yılında 3 parselde 25 kişi çalışırken, bugün 10 bin kişi istihdam ediliyor" diye konuştu.

7 Haziran seçimlerinde tek başına iktidarı hedeflediklerini vurgulayan Şahin, şöyle devam etti:

"Şu an siyasi partileri bir değerlendirelim.  CHP Lideri KıIlıçdaroğlu 2011'de almış olduğum oyu alırsam başarılıyım, MHP lideri Bahçeli de bu ifadelere yakın ifadeler kullandı,  BDP Başkanı Demirtaş barajı açma kavgası veriyor. Soruyorum sizlere bu üç siyasi partinin tek başına iktidar ihtimali var mıdır?" 

Toplantının ardından Şahin, partisinin seçim çalışmalarına katılmak üzere Düziçi ilçesine gitti.