AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
- "Daha iyi yönetilebilen ve işleyen bir demokrasiye sahip olduk. Türkiye'de yatırımcı ve sanayici bizim sayemizde geleceği daha iyi görebiliyor"

OSMANİYE (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Türkiye 'nin daha iyi yönetilebilen ve işleyen bir demokrasiye sahip olduğunu belirterek, "Türkiye'de yatırımcı ve sanayici bizim sayemizde geleceği daha iyi görebiliyor" dedi.

Şahin, Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde esnaf ziyareti sırasında vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

Daha sonra partisinin Cengiz Topel Mahallesi'nde düzenlediği mitingde konuşan Şahin,  AK Parti iktidarında Türkiye ekonomisinin üç kat büyüdüğüne dikkati çekti.

Şahin "Daha iyi yönetilebilen ve işleyen bir demokrasiye sahip olduk. Türkiye'de yatırımcı ve sanayici bizim sayemizde geleceği daha iyi görebiliyor" dedi.

TBMM'de başörtülü bayan milletvekillerinin görev yaptığını, bunu millet sayesinde başardıklarını ifade eden Şahin, engelleri bir bir kaldırarak kişisel hak ve özgürlüklerin sınırını genişlettiklerini vurguladı.

7 Haziran'da yeni hükümeti seçmek için sandığa gidileceğini hatırlatan Şahin, "Eğer bizden memnunsanız ananızın ak sütü gibi helal oyları tekrar istiyoruz. AK Parti'yi tek başına iktidara getireceğinize inanıyoruz" diye konuştu.

Şahin'e ziyareti sırasında Karatepe kilimi hediye edildi.