AK Parti Osmaniye İl Başkanı Tor:

AK Parti Osmaniye İl Başkanı Tor:
AK Parti Osmaniye İl Başkanı Tor:
- "Osmaniye, 2 Mayıs'ta tarihi bir mitinge ev sahipliği yapacak. 3 Ocak'ta il kongremiz için kentimizi onurlandıran Başbakanımızı yeniden ağırlayacak olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz"

OSMANİYE (AA) - AK Parti İl Başkanı Hamza Tor,  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, 2 Mayıs Cumartesi günü  Osmaniye'ye geleceğini bildirdi.

Tor, öğretmenevinde düzenlediği basın toplantısında, Başbakan Davutoğlu'nun 2 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00'te  Devlet Bahçeli Bulvarı'nda halka hitap edeceğini belirtti.

Miting için hazırlıkların başladığını anlatan Tor, "Osmaniye, 2 Mayıs'ta tarihi bir mitinge ev sahipliği yapacak. 3 Ocak'ta il kongremiz için kentimizi onurlandıran Başbakanımızı yeniden ağırlayacak olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz. 3 aylık aranın ardından Başbakanımızın kentimize gelmesi, Osmaniye'yi ve Osmaniyelileri önemsediğinin önemli göstergesidir" diye konuştu.

Toplantıya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cihat Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Meryem İci, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Enes Demir de katıldı.