AK Parti, Osmaniye İl Başkanlığı'nda devir teslim töreni

AK Parti, Osmaniye İl Başkanlığı'nda devir teslim töreni
AK Parti, Osmaniye İl Başkanlığı'nda devir teslim töreni
OSMANİYE (AA) - AK Parti Osmaniye 5.Olağan Kongresi'nde başkanlığa seçilen Hamza Tor, görevini eski il başkanı Emir Hasan Arslantaş'tan devraldı.AK...

OSMANİYE (AA) - AK Parti Osmaniye 5.Olağan Kongresi'nde başkanlığa seçilen Hamza Tor, görevini eski il başkanı Emir Hasan Arslantaş'tan devraldı.

AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen devir teslim töreninde, partinin eski il başkanları, ilçe başkanları ve partililer hazır bulundu.

Arslantaş yaptığı konuşmada, görev süresince yönetimiyle başarılı çalışmalar yaptıklarını belirterek, il başkanlığı bayrağını devretmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.

İl başkanlığa seçilen Tor'un görevi en iyi şekilde yapacağına inandığını ifade eden Arslantaş, şunları söyledi:

''Yaklaşık üç yıl önce devraldığımız il başkanlığını tamamladık. Bu hizmet yarışını dostumuz kardeşimiz Hamza Tor'a gönül rahatlığı içinde devrediyorum. Gözümüz arkada kalmayacak. Çünkü partimizin Osmaniye'de kurucu gençlik kolları başkanlığından bu yana hizmet veren kardeşimizin daha nice güzel başarılara imza atacağına inanıyorum. Biz her zaman bir ve beraberiz. Partimizin güzelliği de budur. Bizler gelip geçiciyiz fakat bu parti, bu dava hep baki kalacaktır.''

AK Parti İl Başkanı Tor ise sorumluluklarının bilincinde olduğunu belirterek, başarılı çalışmalarından dolayı Arslantaş'a ve yönetimine teşekkür etti.

Partisine ve başkanlık görevini kendisine layık görenlere mahcup olmamak için çok çalışacaklarını ifade eden Tor, ''Mutlu bir gün yaşıyoruz. Bu bir bayrak yarışı, bu yarışta bugüne kadarki çalışmalarından dolayı Emir Hasan kardeşime ve yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah bizde, önceki başkanlarımız gibi bu görevi layıkıyla yerine getirecek ve bize güvenenlere mahcup olmayacağız'' diye konuştu.