AK Parti Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu:

AK Parti Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu:
AK Parti Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu:
- "Türkiye, 2002 yılından bu yana istikrardan nasibini en güzel şekilde almıştır"

OSMANİYE (AA) - AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 1 Kasım'da yapılacak seçimin büyük önem taşıdığını belirterek, " Türkiye , 2002 yılından bu yana istikrardan nasibini en güzel şekilde almıştır" dedi.

AK Parti Osmaniye Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Durmuşoğlu, Kadirli Öğretmenevinde basın toplantısı düzenledi.

7 Haziran seçimlerinde kendisine layık görülen görevi, kısa sürede olsa en iyi şekilde değerlendirdiğini ve bu süreçte istişarelerle önemli hizmetlere imza attıklarını söyledi.

1 Kasım tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçiminde vatandaşlardan istikrara oy vermelerini isteyen Durmuşoğlu, şunları söyledi:

"Halkımızla istişare ederek bir çok önemli çalışmaya imza attık. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek için önemli görüşmelerde bulunduk. Yeni Türkiye'nin büyük yürüyüşünde Osmaniye'nin en güçlü şekilde yer almasını istiyorum. Ülkemiz için, geleceğimiz için, Osmaniye için birlik olalım. Bunu başardığımız zaman her türlü meselenin altından kalkacağımıza hiç kuşkum yok. 2023 Türkiye'si için AK Parti iktidarı için yolumuza emin adımlarla yürüyoruz." 

Gazetecilerle sohbet eden Durmuşoğlu, terörle mücadelenin sonuna kadar süreceğini söyledi.

Dünyanın bir çok yerinde terör olaylarının olduğunu ve bundan kurtulmanın yolunun etkin mücadele sonrası gündemden düşürmek olduğuna dikkati çeken Durmuşoğlu, "Terör örgütleri silahı bırakıp, toprağa gömdüğü ve üzerine beton dökene kadar terörle mücadele devam edecek. Türkiye'de yaşayan 78 milyon insan kardeştir. Kimseyi ayrı ve farklı görmüyoruz" diye konuştu.