Başkan Kara, muhtarlarla bir araya geldi

Başkan Kara, muhtarlarla bir araya geldi
Başkan Kara, muhtarlarla bir araya geldi
OSMANİYE (AA) - Belediye Başkanı Kadir Kara, düzenlenen toplantıda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.Yeni Belediye Hizmet Binasındaki nikah...

OSMANİYE (AA) -  Belediye Başkanı Kadir Kara, düzenlenen toplantıda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Yeni Belediye Hizmet Binasındaki nikah salonunda düzenlenen programda Başkan Kara, belediyenin "2023 Osmaniye Vizyonu" projelerini muhtarlara anlattı.

Yeni dönemde vizyonlarının "Benim Kentim Benim Geleceğim Osmaniye" olarak belirlediklerini ifade eden Başkan Kara, birinci dönemde atılan tohumlarının hasat mevsiminin geldiği belirtti.

Kenti daha yaşanabilir hale getirmek için yoğun çalışma yürüttüklerini vurgulayan Kara, "Osmaniye'nin, bu kentte yaşayanlara ait olduğunu ve kendi geleceklerini belirleme hak ve azmine sahip olduklarını aktarmak istedik. Bu amaçla, profesyonel yardımlar alarak kısa, orta ve uzun vadeli planlar ortaya koyarak projeler oluşturduk. Başladığımız planlama çalışmalarını, bütünsel anlamda yerel kalkınma süreci üzerine oturttuk. Yerel kalkınmanın unsurlarını; sosyal , kültürel, fiziksel ve ekonomik kalkınma olarak belirledik. Yine bu alt unsurları da ölçeklendirerek farklı başlıklar altında topladık" diye konuştu.

Kara, toplantıda mahalle muhtarlarının istek ve şikayetlerini de dinledi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  başkan

  ,

  sosyal

  ,

  hizmet

  ,

  osmaniye