"Bilinçli Anne, Bilinçli Aile" eğitim programı

"Bilinçli Anne, Bilinçli Aile" eğitim programı
"Bilinçli Anne, Bilinçli Aile" eğitim programı
OSMANİYE (AA) - Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde düzenlenen "Bilinçli Anne, Bilinçli Aile" eğitim programına katılan kursiyerlere sertifikaları törenle...

OSMANİYE (AA) - Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde düzenlenen "Bilinçli Anne, Bilinçli Aile" eğitim programına katılan kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.

Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Kültür ve Gençlik Evi'nde düzenlenen törende, kadınların toplumsal ve ekonomik yaşamdaki gelişmelerin temel ögesi olduğunu söyledi.

Sosyal projelerin önemine dikkati çeken Tarhan, "Kadınlarımızın hamilelik döneminden çocuk bakımına neler yapmaları gerektiği konusunda eğitim almalarını amaçladık. Kadınlarımız sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir toplumun oluşmasının dayanağıdır. Kadirli Belediyesi olarak sağlıklı bir neslin sağlıklı annelerden geçtiğini biliyoruz. Bu nedenle geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren kadınlarımızın eğitimlerine öncelik veriyoruz. Bu tür eğitim programlarımız devam edecek. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Kursiyerlerin teşekkür konuşmasının ardından, sertifika vermesiyle program sona erdi.