Kadirli'de öğrencilere çanta yardımı

Kadirli'de öğrencilere çanta yardımı
Kadirli'de öğrencilere çanta yardımı
OSMANİYE (AA) - Kadirli Belediyesi tarafından ilçe merkezinde yeni okula başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencilerine çanta yardımı yapıldı.Başkan Ömer...

OSMANİYE (AA) - Kadirli Belediyesi tarafından ilçe merkezinde yeni okula başlayan ilkokul 1. sınıf öğrencilerine çanta yardımı yapıldı.

Başkan Ömer Tarhan, Prof. Dr. Halet Çambel, Mehmet Akif Ersoy ve Mustafa Konaklı ilkokulu'nu ziyaret etti,  öğrencilere çantaları teslim etti. Tarhan, çocuklara yapılan yatırımın geleceğe yapıldığını belirtti.

Yerel yöneticiler olarak her zaman eğitime destek verdiklerini ifade eden Tarhan, şunları söyledi:

"Çocuklarımızın, sağlıklı ve huzurlu eğitim yuvalarında geleceğe hazırlanmaları, üreten, düşünen ve çalışan bireyler olarak ailelerine ve ülkelerine faydalı bir nesil yetiştirmek hepimizin ortak hedefidir. Çocuklarımıza yapılan yatırım geleceğe atılan güçlü bir adımdır. Bizler, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da çocuklarımızın ve eğitimcilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimli bireyler olarak yetişmesi için her türlü fedakarlığı yapıyoruz. Yeni eğitim öğretim yılı, çocuklarımız, öğretmenlerimiz ve tüm velilerimize hayırlı olsun."