Kara'dan muhtar ve belediye meclis üyelerine iftar

Kara'dan muhtar ve belediye meclis üyelerine iftar
Kara'dan muhtar ve belediye meclis üyelerine iftar
OSMANİYE (AA) - Belediye Başkanı Kadir Kara, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.Osmaniye...

OSMANİYE (AA) - Belediye Başkanı Kadir Kara, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Osmaniye Öğretmenevinde düzenlenen iftar yemeğinden önce Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı İzzettin Kanat, Kur'an-ı Kerim okudu, dua yaptı.

İftar yemeği sonrası konuşma yapan Kara, belediye meclis üyelerine ve mahalle muhtarlarına teşekkür ederek şunları söyledi:

"Davetimize iştirak ederek soframızı şereflendirdiniz. Burada bulunan insanların ortak özelliği Osmaniye sevdalısı olmaları. Osmaniye'ye gerek mahalle muhtarı olarak, gerekse belediye meclis üyesi olarak hizmet etmek için gecenizi gündüzünüze katıyorsunuz. Bu aziz mübarek günde sizlerle birlikte iftar açmak istedik."

Osmaniye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Özener de, "Bizler daha önceki belediye meclis üyeleriyle ve belediye personeliyle çok uyum içerisinde bir beş yılı geride bıraktık ve yeni belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla da aynı şekilde uyum içerisinde çalışacağımıza inanıyoruz. Belediye meclis üyelerimizin de başkanımıza her zaman destek olacaklarına inanıyorum. Osmaniye'ye hizmet için varız. Onun için Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  zaman

  ,

  iftar

  ,

  Birlik

  ,

  hizmet

  ,

  osmaniye