Karısını ve babasını öldürüp intihar etti

Karısını ve babasını öldürüp intihar etti
Karısını ve babasını öldürüp intihar etti
- Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde Ömer Dağ'ın, eşini ve babasını öldürdükten sonra intihar ettiği öne sürüldü - Norveç'ten Osmaniye'ye izinli gelen Dağ'ın 2 oğlunun, şiddete maruz kaldıkları iddiasıyla bu ülkede korumaya alındığı öğrenildi

OSMANİYE (AA) - Norveç 'ten, Osmaniye'nin Bahçe ilçesindeki köyüne izin gelen Ömer Dağ'ın, eşini ve babasını av tüfeği ile öldürdükten sonra yaşamına son verdiği iddia edildi.

İlçeye bağlı Aşağıkardere köyü Köyobası mevkisinde oturan Fazlı Dağ'dan (83) haber alamayan çocukları, köydeki yakınlarına haber verdi. Eve giden yakınları, Fazlı Dağ ve gelini Mehtap Dağ'ı (42) öldürülmüş halde bulunca jandarmaya bilgi verdi.

Çevrede arama yapan ekipler, bu sırada silah sesi duydu. Sesin geldiği yere yönelen ekipler, Fazlı Dağ'ın oğlu Ömer Dağ'ı (45), elinde av tüfeği ile ölmüş halde buldu.

Cenazeler, incelemenin ardından Bahçe Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Dağ'ın, psikolojik sorunu bulunduğu, eşini ve babasını öldürdükten sonra yaşamına son verdiği öne sürüldü.

Norveç'in başkenti Oslo'dan izinli geldiği belirtilen Dağ'ın 2 oğlunun, şiddete maruz kaldıkları iddiasıyla bu ülkede korumaya alındığı, eşinin de bir ay önce Osmaniye'ye geldiği öğrenildi.


  ETİKETLER:

  Norveç

  ,

  Oslo

  ,

  haber

  ,

  İddia

  ,

  silah

  ,

  osmaniye