MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz:

MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz:
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz:
- "Başka partiler tarafından yapılan anketlerde dahi oy oranımız, yüzde 20 bandının üzerinde görünmekte. Bu seçimin en büyük çıkışını MHP yapacaktır"

OSMANİYE (AA) - MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 7 Haziran'da yapılacak 25. dönem milletvekili genel seçiminde en büyük oy artış oranını MHP'nin yakalayacağını öne sürdü.

Durmaz, Kadirli Belediyesi'ni ziyaretinde gazetecilere yaptığı açıklamada, MHP'nin seçim çalışmalarına diğer partilerden önce başladığını belirterek, merkezi yoklama ile adayların belirleneceğini söyledi.

Durmaz, partisinin Merkez Yürütme Kurulu kararının yanında geniş bir katılımla teşkilatların bilgilerine başvurularak istek ve talepleri doğrultusunda listelerin şekilleneceğini ifade ederek, MHP'nin son yapılan anketlerde yüzde 20'nin üzerinde olduğunu öne sürdü.

MHP'nin diğer partilere göre daha demokratik bir anlayışla 7 Haziran'da yapılacak seçimde en iyi neticeyi alacağını ifade eden Durmaz, şunları kaydetti:

"MYK'da aldığımız karar ile bundan önceki seçimlerde olduğu gibi 7 Haziran'da yapılacak seçimlerde merkezi yoklama ile adaylarımızı tespit edeceğiz. Teşkilatlarımızın temayülü alınacak. MHP, seçimlere demokratik bir anlayışla girecektir.

Son yapılan anketlerde MHP'nin oy oranı arttırdığını görüyoruz. Başka partiler tarafından yapılan anketlerde dahi oy oranımız, yüzde 20 bandının üzerinde görünmekte. Bu seçimin en büyük çıkışını MHP yapacaktır."

Belediye Başkanı Ömer Tarhan'dan çalışmaları hakkında bilgi alan Durmaz, çeşitli ziyaretlerde bulunarak, MHP Osmaniye Milletvekili Aday Adayı Kasım Yasdıoğlu'nun düğününe katıldı.

Durmaz, beraberinde Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, MHP Merkez Yürütme Kurulu üyesi Ruhi Ersoy, MHP İl Başkanı Fahri Kuyulu, belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla belediye tarafından yaptırılan çeşitli hizmetlerin toplu açılışını yaptıktan sonra ilçeden ayrıldı.