MHP Genel Başkanı Bahçeli, Osmaniye'de

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Osmaniye'de
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Osmaniye'de
- Bahçeli: - "(Terör olayları) İnşallah gün gelecek, bütün bunların hesabı sorulacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın"

OSMANİYE (AA) - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terör olayları ile ilgili, "İnşallah gün gelecek, bütün bunların hesabı sorulacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Bahçeli, Osmaniye Belediyesini ziyaret ederek başkan Kadir Kara ile görüştü.

Daha sonra Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanlığını ziyaret eden Bahçeli, burada şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldi.

Bahçeli, burada yaptığı konuşmada, Osmaniye'nin çok sayıda şehit veren bir il olduğunu belirterek, "Acımız çok büyük" dedi.

Hem kentin hem de şehit yakınlarının büyük bir sabır ve soğukkanlılıkla bu olayları karşıladığını ifade eden Bahçeli, şunları söyledi:

"İnşallah gün gelecek, bütün bunların hesabı sorulacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bize düşen ne görev varsa bizi çok rahat arayabilirsiniz. Hem Osmaniye teşkilatımızı hem de Ankara'da beni arayabilirsiniz. Şehit ailelerimizin sorunlarını, şehitlerimizin kalan evlatlarının her türlü sorunu ve eğitimi konusunda da yardım edebileceğimizi bilmenizi istiyorum."

Dernek başkanı Durmuş Öksüz ise Bahçeli'ye sorun ve taleplerini iletti.