Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- AK Parti Osmaniye Milletvekili Önal: "Bundan sonra millete hizmet etme dönemi yeniden başlamıştır"

OSMANİYE (AA) - AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, "Bundan sonra millete hizmet etme dönemi yeniden başlamıştır" dedi.

Önal, partisinin il teşkilatının öğretmenevinde düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, yoğun çalışma sonucunda, AK Parti'nin ülke genelinde ve kentte büyük başarı elde ettiğini söyledi.

Türk halkının yeniden istikrara oy verdiğini kaydeden Önal, şunları kaydetti:

"Tercihini demokratik bir şekilde sandığa yansıtarak istikrardan yana oy kullanan milletimize teşekkür ediyorum. Ülkemizin aydınlık yarınlara kavuşmasına katkıda bulunarak bizlerin sorumluluk duygularını artıran milletimize teşekkür ediyorum. Bu anlamda, bize şımarmak, kibirlenmek, gururlanmak yoktur. Bundan sonra millete hizmet etme dönemi yeniden başlamıştır. Bunu yaparken ortak akılla hareket edeceğiz. Kentimizin ihtiyacı olan kamu yatırımlarını kazandırma adına daha fazla gayret göstereceğiz."

AK Parti milletvekili Mücahit Durmuşoğlu da bugüne kadar vesayetçiye fırsat vermediklerini kaydederek, milletin boynunu eğdirmeyeceklerini söyledi.

Tek gayelerinin halka layık çalışma yürütmek olduğunu belirten Durmuşoğlu, "Bu seçim birlik, beraberlik ve kardeşliğin kazandığı bir seçim olmuştur. Yeni Türkiye için, Osmaniye'nin inşası için gece gündüz demeden çalışacağız" dedi.

AK Parti İl Başkanı Hamza Tor da seçimde büyük başarı elde eden teşkilat mensuplarına teşekkür etti.