Osmaniye Gençlik Antrenörü Özkan:

Osmaniye Gençlik Antrenörü Özkan:
Osmaniye Gençlik Antrenörü Özkan:
- "Bu takımı layık olduğu yere getirebilmek adına elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz"

OSMANİYE (AA) - Osmaniye Gençlik Antrenörü Mehmet Özkan, Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi'nde şampiyonluğa ulaşmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi. 

Özkan, Tosyalı Spor Salonu'nda düzenlediği basın toplantısında, şampiyonluk hedefi doğrultusunda güçlü bir kadro kurduklarını belirtti.

Federasyon Kupası'nda iki maçı kazanarak ilk sekiz takım arasında yer aldıklarını hatırlatan Özkan, "Bu yıl süper lige çıkma hedefi olan bir takım oluşturmaya çalıştık. Yoğun bir antrenman temposuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sezon öncesinde Antalya 'da Federasyon Kupası oynadık. İki maçımızı çok farklı kazandık. Son sekiz takım arasına girdik ve buradaki hedefimiz de yine kupayı kaldırmaktır" diye konuştu. 

Şampiyonluk hedefine ulaşmak için bütün maçları kazanmak istediklerini anlatan Özkan, şunları söyledi:

"Ligin ilk maçını geçen hafta Bursa Büyükşehir Belediyespor'a karşı oynadık ve sahadan 60-49 galip ayrıldık. Yeni kurulmuş takım olmamıza rağmen iyi gidiyoruz. Takımla ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğimiz yok. Şampiyonluk hedefine ulaşmak istiyoruz. Bu takımı layık olduğu yere getirebilmek adına elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz."

Takım kaptanı Tuğçe İnantepe ise takımda arkadaşlığın iyi olduğunu, şampiyon olmak istediklerini kaydetti.