Osmaniye İl Özel İdaresine yeni hizmet araçları

Osmaniye İl Özel İdaresine yeni hizmet araçları
Osmaniye İl Özel İdaresine yeni hizmet araçları
OSMANİYE (AA) - İl Özel İdaresine yeni alınan hizmet araçları tanıtıldı.İl Özel İdaresi şantiyesinde yeni araçların tanıtımı için Cevdetiye...

OSMANİYE (AA) - İl Özel İdaresine yeni alınan hizmet araçları tanıtıldı.

İl Özel İdaresi şantiyesinde yeni araçların tanıtımı için Cevdetiye beldesinde bulunan şantiyede program düzenlendi.

Hizmete giren 3 çöp toplama aracı, 3 kanal kazıcı yükleyici, 1 sıcak asfalt silindiri, 2 distribütör hakkında bilgi verdi.

Vali Kerem Al, törende yaptığı konuşmada, "Devlet artık millet için bir hizmet aracıdır. Bu makamlar, milletin makamlarıdır. Biz kamu görevlilerine düşen görev ise milletin kıt kaynakları adil bir şekilde kullanarak milletimize kaliteli hizmet sunmaktır. Ülkemizde güzel şeyler oluyor, hizmet edeceklerin, hizmet kapasiteleri artırılıyor.  Bugün İl Özel İdaremiz bünyesine yeni katılan araçlar bunun bir göstergesidir. Yeni hizmet araçlarının hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Osmaniye Milletvekili Suat Önal da, artık hizmetlerin daha programlı yürütüldüğünü belirterek, şunları söyledi:

"Yol, su medeniyettir. Dolayısıyla hiçbir köyümüz yolsuz, susuz kalsın istemiyoruz. Bu nedenle de hep birlikte çalışarak en ücradaki köylerimize hizmeti aksettirmeye gayret gösteriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu millete hizmet etmenin asli görevimiz olduğu bilinciyle gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz."

İl Müftüsü Ramazan Çortul'un yaptığı dua eşliğinde yeni araçlar hizmete sunuldu.