Osmaniye'de Kardere grup yolu hizmete açıldı

Osmaniye'de Kardere grup yolu hizmete açıldı
Osmaniye'de Kardere grup yolu hizmete açıldı
OSMANİYE (AA) - Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde Kardere grup yolu, törenle hizmete açıldı.Vali Kerem Al, törende yaptığı konuşmada, grup yolunun hayırlı...

OSMANİYE (AA) - Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde Kardere grup yolu, törenle hizmete açıldı.

Vali Kerem Al, törende yaptığı konuşmada, grup yolunun hayırlı olması temennisinde bulunarak yolun yapımında emeği geçenlere teşekkür etti. 

İmkanlar dahilinde hizmet yapıldığını ifade eden Al, şunları kaydetti:

"Köylülerimizi mutlu görmek elbette bizi de mutlu ediyor. Milletimizin kıt kaynaklarını, hükümetimizin sunduğu ödenekleri köylerimizin hizmetine adilane bir şekilde sunmaya devam edeceğiz. Onların taleplerini dikkate alacağız ve imkanlarımız ölçüsünde hizmetleri gerçekleştireceğiz. Yeter ki birliğimizi, dirliğimizi koruyalım. Huzurunuz bizim huzurumuzdur."

AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal da bugün devlet millet kaynaşmasının yansımasını yaşadıklarını belirtti.

Önal, "Biz, sizlere hizmet etmekle mükellefiz. Sizlere daha fazla nasıl hizmet edebileceğimizin gayreti içerisindeyiz. İnşallah hizmetlerimiz artarak devam edecek. Yolumuzun hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu da millete layık hizmetler yapma anlayışında olduklarını beliretrek, "Yüksek standartta yapılan yollar bundan sonra da devam edecek. Hizmetler sadece yolla sınırlı kalmayacak, her alanda hizmetlerimiz büyük bir gayretle devam edecek" dedi.

Konuşmalardan sonra Vali Al ve katılımcılar grup yolunun açılışını yaptı.