Osmaniye'de trafik kazası: 7 ölü, 10 yaralı

Osmaniye'de trafik kazası: 7 ölü, 10 yaralı
Osmaniye'de trafik kazası: 7 ölü, 10 yaralı
- Bahçe ilçesinde düğünden dönenlerin bulunduğu minibüsün seyir halindeki kamyona çarpması sonucu ilk belirlemelere göre 7 kişi öldü, 10 kişi yaralandı - Minibüsteki yolcuların Adana'da düğünden döndüğü, gelin ve damadın da araçta olduğu öğrenildi

OSMANİYE (AA) - Bahçe ilçesinde düğünden dönenlerin bulunduğu minibüsün kamyona çarpması sonucu ilk belirlemelere göre 7 kişi öldü, 3'ü ağır 10 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Tarsus- Adana - Gaziantep (TAG) Otoyolu Bahçe ilçesi Kızlaç mevkisinde, Adana'dan Mardin'e gitmekte olan 47 NF 790 plakalı minibüs, 01 BHN 56 plakalı sebze yüklü seyir halindeki kamyona arkadan çarptı.

Kazada, ilk belirlemelere göre, 18 yolcu bulunan minibüsteki 6'sı kadın 1'i erkek 7 kişi hayatını kaybetti, 3'ü ağır 10 kişi yaralandı.

Yaralılar, olay yerine gelen ambulanslarla Gaziantep ve Osmaniye'deki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Kaza nedeniyle iki şeridi trafiğe kapanan otoyolda trafik tek şeritten kontrollü sağlandı.

Minibüsteki yolcuların Adana'da düğünden döndüğü, gelin ve damadın da araçta olduğu öğrenildi. Hayatını kaybedenlerin kimlik tespiti için Adana ve Mardin'den yakınlarının gelmesi bekleniyor.

 


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Gaziantep

  ,

  Erkek

  ,

  Kadın

  ,

  osmaniye

  ,

  öldü