Oyuncu Gökbakar'dan köy okuluna yardım

Oyuncu Gökbakar'dan köy okuluna yardım
Oyuncu Gökbakar'dan köy okuluna yardım
OSMANİYE (AA) - Oyuncu Şahan Gökbakar, Düziçi ilçesinde anasınıfı öğretmeninin sosyal medyadan yaptığı çağrı üzerine sınıf ve...

OSMANİYE (AA) - Oyuncu Şahan Gökbakar, Düziçi ilçesinde anasınıfı öğretmeninin  sosyal medyadan yaptığı çağrı üzerine sınıf ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşıladı.

Edinilen bilgiye göre, Düziçi'nin Kuşçu Köyü İlkokulu'nda görev yapan öğretmen Merve Özcan, anasınıfının ihtiyaçlarını sosyal paylaşım siteleri üzerinden bazı ünlü sanatçı ve oyuncularla paylaştı. 

Bir süre sonra öğretmen Özcan'ın çağrısına cevap veren oyuncu Gökbakar, anasınıfının plazma televizyon, yazı tahtası, elektrikli süpürge, kırtasiye malzemesi, oyuncak  gibi ihtiyaçlarının yanında öğrencilere mont ve ayakkabıdan oluşan gibi çeşitli hediyeler gönderdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Durmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kuşçu köyü anasınıfın bu yıl bir hayır sever tarafından yapıldığını belirterek, öğretmenin çağrısına duyarlılık gösteren Oyuncu Gökbakar'a teşekkür etti.

Anasınıfı öğretmeni Özcan da Gökbakar'ın sınıfı ve öğrencileri için yaptığı çağrıya karşılık vermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Öğrenci ve velilerin gönderilen ihtiyaç malzemeleri ve hediyelerden etkilendiklerini belirten Özcan, "Köyümüzdeki okulumuzun imkanları sınırlıydı, velilerimizin ekonomik durumları iyi değildi. Şimdi, sınıfım öncekine göre çok iyi durumda. Gökbakar'ın örnek davranışının diğer sanatçılarımıza örnek olmasını diliyorum" diye konuştu.