Ramazan Bayramı'na doğru

Ramazan Bayramı'na doğru
Ramazan Bayramı'na doğru
- Osmaniye Valisi Kerem Al ve Belediye Başkanı Kadir Kara birer mesaj yayımladı

OSMANİYE (AA) - Osmaniye Valisi Kerem Al ve Belediye Başkanı Kadir Kara, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Al, mesajında, manevi değerlerin temel unsurlarından Ramazan Bayramı'nı karşılamanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Bayramların, barışı, kardeşlik, sevgi, saygı ve hoşgörünün simgesi olduğunu aktaran Al, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bayram vesilesiyle, ülkemizin huzur ve güvenliği, vatanın bölünmez bütünlüğü uğrunda verdiğimiz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, ailelerine sabır ve metanet diliyor, geride bıraktıklarına sahip çıkmanın ve onları her vesileyle ziyaret etmenin bizlere düşen öncelikli bir görev olduğunu hatırlatmak istiyorum. Milli birlik ve dayanışma duyguları içerisinde coşku ve sevincimizin artarak devam etmesini diliyor, hemşerilerimin Ramazan Bayramı'nı tebrik ederim."

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara da mesajında, Ramazan Bayramı'nın zulüm altındaki Müslümanların kurtuluşuna vesile olmasını temenni ettiğini bildirdi.

Allah rızası için tutulan oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmanın onur ve mutluluk verici olduğunu belirten Kara, Ramazan Bayramı'nın İslam alemi ve Türk milletine barış, huzur ve kardeşlik getirmesini arzuladığını kaydetti.


  ETİKETLER:

  İslam

  ,

  Ramazan

  ,

  Belediye

  ,

  Birlik

  ,

  osmaniye