Sanatçı Yıldızoğlu'ndan down sendromlulara moral ziyareti

Sanatçı Yıldızoğlu'ndan down sendromlulara moral ziyareti
Sanatçı Yıldızoğlu'ndan down sendromlulara moral ziyareti
OSMANİYE (AA) - Sanatçı Kayhan Yıldızoğlu, Osmaniye Down Sendromlular İzcilik ve Spor Kulübü Derneği tarafından açılan Down Kafe ve Kültür Evi'ni...

OSMANİYE (AA) - Sanatçı Kayhan Yıldızoğlu, Osmaniye Down Sendromlular İzcilik ve Spor Kulübü Derneği tarafından açılan Down Kafe ve Kültür Evi'ni ziyaret etti.

Sinema filmi çekimleri için kentte bulunan Yıldızoğlu, Esenevler Mahallesi'ndeki kafeyi ziyaretinde, dernek başkanı Tekin Özkan'dan bilgi aldı, çalışanlarla sohbet etti.

Yıldızoğlu, AA muhabirine, down sendromlu çocukların ve gençlerin çalıştığı kafeyi çok sevdiğini söyledi.

Down Kafe ve Kültür Evi'nin örnek olmasını temenni ettiğini belirten Yıldızoğlu, "Çok güzel bir tesis kurulmuş. Çocuklara bu ilginin, şevkatin verilmesi önemli. Onların yüzlerinde mutluluğu, sevgiyi gördüm ve çok duygulandım. Bu çok güzel bir organizasyon. İnşallah bütün yurdumuza yayılır ve örnek olur. Burada emeği geçenleri yürekten kutluyor ve teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Osmaniye'ye gelmekten mutlu olduğunu belirten Yıldızoğlu, "Burada çok büyük dostluklar ve sevgi gördüm, mutluluk yaşadım. Bütün Osmaniyelilere teşekkür ediyorum. Buraya tekrar tekrar gelerek bu mutluluğu yeniden yaşamak isterim" dedi.

Yıldızoğlu, ziyaretinin sonunda Down Kafe ve Kültür Evi çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.