Şehit çocuklarına imzalı Fenerbahçe forması

Şehit çocuklarına imzalı Fenerbahçe forması
Şehit çocuklarına imzalı Fenerbahçe forması
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Osmaniye'deki şehit ailelerini ziyaretinde kendisinden Fenerbahçe forması isteyen şehit çocuklarına verdiği sözü yerine getirdi

OSMANİYE (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde şehit ailelerini ziyaretinde, kendisinden Fenerbahçe forması isteyen şehit çocuklarına verdiği sözü yerine getirdi.

Ağbaba, 4 Ağustos'ta Şırnak'ta PKK 'lı teröristlerin döşediği mayının patlaması sonrası çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Acar'ın ailesini ziyaretinde, Efe (6) ve Göksu (12) isimli çocukların isteği üzerine gönderdiği formaları, CHP İlçe Başkanı Osman Gökahmetoğlu şehit çocuklarına teslim etti.

Gökahmetoğlu, yaptığı açıklamada, Ağbaba'nın beraberinde CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel ve bazı milletvekilleriyle 27 Ağustos'ta şehit ailelerini ziyaret ettiğini ve Şehit Uzman Çavuş Mehmet Acar'ın çocuklarının isteği üzerine imzalı formaları gönderdiğini söyledi.

Formaları, Efe ve Göksu'ya giydiren Gökahmetoğlu, "Genel Başkan Yardımcımız sayın Ağbaba, söz verdiği formaları gönderdi. Bu güzel hediyeleri sahiplerine teslim etmenin ve bir nebze olsun sevindirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Dileriz bundan sonraki hayatları da mutlu olur. Hem içeride hem dışarıda Türkiye 'nin sorunları ağırlaşıyor. Gelen şehitlerimize üzülüyoruz. En önemli konu, şehit cenazelerinin biran önce durmasıdır. Kardeşliğimiz ve barışımızın rayına girmesidir. Kardeşlik ve barış olmadan Türkiye'nin geleceğinin olmadığını herkes bilir. İnşallah çocuklarımız daha mutlu ve huzurlu bir hayat yaşarlar. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum" diye konuştu.