Turkcell'den Osmaniye'ye 3 milyon liralık yatırım

Turkcell'den Osmaniye'ye 3 milyon liralık yatırım
Turkcell'den Osmaniye'ye 3 milyon liralık yatırım
OSMANİYE (AA) - İletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Osmaniye'ye son bir yılda 3 milyon liralık yatırım yaptı.Turkcell, bu yıl "İş'te Teknoloji...

OSMANİYE (AA) - İletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Osmaniye'ye son bir yılda 3 milyon liralık yatırım yaptı.

Turkcell, bu yıl "İş'te Teknoloji Hamlesi" toplantılarının ikincisini Osmaniye'de gerçekleştirdi.

Turkcell Kurumsal Satış Direktör Vekili Serkan Erden, toplantının, mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve verimli çalışma sağlamak amacıyla düzenlendiğini bildirdi.

Turkcell'in, 2014'te  ülke ekonomisine 1,5 milyar lira katkı sağladığını ve 540 bini aşkın şirkete kurumsal hizmet verdiğini aktaran Erden, firmanın, Osmaniye'ye son 1 yılda 3 milyon liralık yatırım yaptığını söyledi.

Osmaniye'nin yatırımlarda önem verdikleri iller arasında bulunduğunu vurgulayan Erden şunları kaydetti:

"Firmaların bilişim teknolojilerini etkin kullanımı için gerçekleştirdiğimiz ve 'İş'te Teknoloji Hamlesi' adını verdiğimiz modelle sektörlerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına özel çözümleri kategorize edip, Turkcell güvencesi ile müşterilerimize sunuyoruz. Yeni iş modelimizde her boyutta şirketin tüm iletişim hizmetlerinden en uygun koşullarda yararlanabilmesi için altyapı, yönetim ve pazarlama alanlarındaki ihtiyaçlarına özel çözümler oluşturuyoruz. Bu kapsamda Osmaniye bizim için en önemli iller arasında yer alıyor. Osmaniye'ye yatırımlarımız devam edecek."