Vali Al, gençlik kampının veda programına katıldı

Vali Al, gençlik kampının veda programına katıldı
Vali Al, gençlik kampının veda programına katıldı
OSMANİYE (AA) - Osmaniye Valisi Kerem Al, Aslantaş Gençlik ve İzcilik Doğa Kampının son gününde kampçılarla bir araya geldi.Vali Al, Gençlik...

OSMANİYE (AA) - Osmaniye Valisi Kerem Al, Aslantaş Gençlik ve İzcilik Doğa Kampının son gününde kampçılarla bir araya geldi.

Vali Al, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Aslantaş Barajı Su Sporları Merkez'inde düzenlenen veda gününde, öğrenciler tarafından hazırlanan programı izledi.

Al, yaptığı konuşmada, ülkenin çeşitli yerlerinden gelen gençleri Osmaniye'de ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, "Temenni ediyorum ki öğrencilerimizin kampımızda geçirdikleri günler, onlar için güzel birer anı olarak kalır. Kampa katılan tüm öğrencilerimize hayatlarında başarılar diliyorum" dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir de, kampta öğrencilerin dağ bisikleti, mini golf, matrak, okçuluk, paintball, trekking, basketbol , badminton, futbol , kort tenisi, masa tenisi, plaj voleybolu, voleybol, yüzme gibi spor aktiviteleriyle, el sanatları, halk oyunları, müzik , tiyatro gibi kültürel aktivitelerde bulunduklarını söyledi.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Basketbol

  ,

  spor

  ,

  Müzik

  ,

  Golf

  ,

  doğa

  ,

  Voleybol

  ,

  osmaniye