Vali Al'dan Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerine ziyaret

Vali Al'dan Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerine ziyaret
Vali Al'dan Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerine ziyaret
OSMANİYE (AA) - Osmaniye Valisi Kerem Al, Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerinde incelemelerde bulundu.İlk olarak Bahçe ilçesini ziyaret eden Vali Al, ilçe...

OSMANİYE (AA) - Osmaniye Valisi Kerem Al, Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerinde incelemelerde bulundu.

İlk olarak Bahçe ilçesini ziyaret eden Vali Al, ilçe girişinde Bahçe Kaymakamı Mehmet Alper Çığ, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz ve İl Genel Meclisi Üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Bekdemir köyü Çelikler Mahallesi'nde devam eden trapez kanal ve beton yol çalışmaları ile Çaralan Çiftlik Göleti yapım çalışmalarını inceleyerek İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık'tan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Hasanbeyli ilçesine geçen Vali Al, Hasanbeyli Mescitderesi Göletinin yapımı için yer incelemelerinde bulundu. Vali Al, ziyaretlerinin ardından ilçeden ayrıldı.

Vali Al'a İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Genel Meclisi Başkanı Nuh Kara, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, İl Sağlık Müdürü Mehmet Cingöz, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Alper Latif Boz, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Sağlam eşlik etti.