Yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı

Yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı
Yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı
OSMNAİYE (AA) - Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi tarafından, kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle aç kalma...

OSMNAİYE (AA) - Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi tarafından, kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle aç kalma tehlikesi yaşayan yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı.

TÜSMİAD Şube Başkanı Murat Özkardeş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Off-road üyelerinin desteğiyle, Olukbaşı Yaylası'nın Haçbel ve Karagöl mevkisine yem bırakıldığını belirtti.

Kışın zorlu hava koşullarından yaban hayvanlarının etkilendiğini hatırlatan Özkardeş, "Hepimizin doğaya karşı sorumluluğumuz var. Yaban hayvanları bu mevsimde yem bulmakta zorlanıyor. Bundan dolayı da yaşamları tehlikeye giriyor. Bizler, insani sorumluluğumuzu yerine getirmek için üyelerimizle bu etkinliği gerçekleştirdik. Bizleri etkileyen olumsuz hava koşulları, yaban hayvanlarını da etkiliyor. Yaban hayvanları için doğaya yem bırakıyoruz. Etkinliğimize destek veren Off-road üyelerine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Özkardeş, kış mevsimi boyunca yaban hayvanlarına yönelik benzer etkinlikler yapacaklarını kaydetti.


  ETİKETLER:

  Hava

  ,

  kış

  ,

  kar

  ,

  Karşı

  ,

  osmaniye