10 metrelik Doruk ilk gösterimde

10 metrelik Doruk ilk gösterimde
10 metrelik Doruk ilk gösterimde
Otokar, 19-20 Aralık 2014 tarihlerinde düzenlenen Transist 2014 7. Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı'nda şehiriçi toplu taşıma alanındaki araçlarını sergiliyor. Otokar standında, Kent LF, Sultan City ve 10 metrelik Doruk LE araçlarını ziyaretçiler ile buluşturuyor.

Otokar, Toplu Ulaşım Haftası kapsamında 19-20 Aralık 2014 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Transist 2014 7. Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı’na katılıyor. Toplu taşımacılıkta Türkiye ’nin en geniş ürün gamına sahip Otokar, Transist 2014 Fuarı’nda 10 metrelik Doruk LE otobüsünü ilk kez sergiliyor. Doruk LE’nin yanısıra Kent LF, Sultan City otobüsleri de stantta yer alıyor.

Transist Fuarı’nda sergilenen araçlar hakkında bilgi veren Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, “Toplu Ulaşım Haftası kapsamında düzenlenen Transist Fuarı, modern toplu ulaşım yaklaşımları ve ulaşım teknolojileri trendlerini ele alması nedeniyle bizim için önemli bir etkinlik. Türkiye’nin en çok tercih edilen orta boy otobüsü Doruk LE’nin yeni versiyonunu da ilk kez burada tanıtıyoruz. Her gün binlerce Otokar otobüsü dünyada milyonlarca yolcu taşıyor; İETT bünyesinde bini aşkın aracımız hizmet veriyor. Otokar olarak farklı boylardaki otobüslerimiz ile çağdaş şehiriçi toplu taşımacılğa katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.