4. GO bayii konseyi İstanbul'da

4. GO bayii konseyi İstanbul'da
4. GO bayii konseyi İstanbul'da
GO, Bayi Dostu BADO felsefesi ile de fark yaratmaya devam ediyor. BADO felsefesi kapsamında bayilere 'yönetimsel süreçlerde söz hakkı' tanıyan GO Bayi Konseyleri'nin dördüncüsü İstanbul'da düzenlendi.

Yakıt istasyonu GO, Türkiye ’de bir ilki gerçekleştirdiği BADO felsefesi ile bayilerine de benzersiz ayrıcalıklar sunuyor. Bayilere ‘adil paylaşım’ ve ‘yönetimsel süreçlerde söz hakkı’ sunan GO’nun BADO felsefesin en önemli platformu olan GO Bayi Konseyleri’nin dördüncüsü, 23 Temmuz 2015 Perşembe günü Radisson Blu Bosphorus Hotel’de düzenlendi.

GO bayi temsilcileri konsey platformunda buluştu

İpragaz CEO ’su Selim Şiper, İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay, GO Satış Müdürü Hakan Çelik ile GO yöneticilerinin katıldığı 4. GO Bayi Konseyi’nde Türkiye’nin dört bir yanındaki GO bayilerini temsilen 10 GO bayisi yer aldı. 4. GO Bayi Konseyi’nde, sektör ve pazardaki güncel gelişmeler, mevcut durum ve potansiyeller ele alındı. Süreçlere ilişkin bilgi akışının da sağlandığı 4. GO Bayi Konseyi’nde, GO Bayi temsilcileri ve GO yönetimi fikir alışverişinde bulundular.

“GO, sağlıklı, güçlü ve emin adımlarla ilerliyor”

4. GO Bayi Konseyi’nde yaptığı konuşmada GO’nun emin, sağlıklı ve güçlü adımlarla gelişim gösterdiğine dikkat çeken İpragaz CEO’su Selim Şiper, “Türkiye akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası GO, birçok özelliği ile fark yarattı, yeni bir dönem başlattı. Yakıt ve hizmet kalitesi ile ayrışan GO, kısa sürede yolların aranan markası oldu. GO, sağlıklı, güçlü ve emin adımlarla yoluna devam ediyor; her geçen gün daha da büyüyor, gelişiyor” dedi.