500X'in tercihi Goodyear

500X'in tercihi Goodyear
500X'in tercihi Goodyear
Fiat, yeni FIAT 500X için kendi tarzı, performansı ve yüksek kaliteli malzemelere olan bağlığına uygun olarak öncü lastik üreticisi Goodyear'ın EfficientGrip Performance ve Eagle F1 Asymmetric 2 lastiklerini seçtiğini duyurdu.

Eksiksiz bir işlevsellik yelpazesi için FIAT’ın yeni 500X modeli, her biri sürücüye büyük avantaj sağlayacak iki farklı lastikle sunuluyor.  Şehir içi versiyonu, Goodyear EfficientGrip Performance lastikleriyle (Boyut: 215/55RI7 94V), sağlam sportif versiyonu ise Eagle F1 Asymmetric 2 (Boyut: 225/45R18 91Y) lastikleriyle hareket kazanacak.

EMEA Tüketici Lastikleri Pazarlama Direktörü Hans Vrijsen, “FIAT 500X'in parlaklığına ve gösterişine uygun olan ve otomobilin farklı sürüş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmiş lastikler sunduğumuz için mutluyuz. Goodyear EfficientGrip Performance, bir şehir aracı için mükemmel bir yuvarlanma direnci ve frenleme performansı sunarken, Eagle F1 Asymmetric 2 olağanüstü frenleme ve yol tutuş sağlayan büyük ebatlara sahip bir lastiğimiz” diye konuştu.

Goodyear, ürettiği lastiklerle araçta güvenlik ve verimliliğe odaklı hedefleri fazlasıyla karşılıyor. EfficientGrip Performance, A sınıfı ıslak zemin yol tutuşun yanı sıra kısa fren mesafesi ve düşük yakıt tüketimi sunarken, Eagle F1 Asymmetric 2 hem ıslak hem de kuru zeminlerde kısa fren mesafesi ve üstün yakıt verimliliği sağlamakta.

 


    ETİKETLER:

    yakıt

    ,

    güvenlik