7/24 açık premium otomobil showroomu

7/24 açık premium otomobil showroomu
7/24 açık premium otomobil showroomu
Azkullanilmisoto.com sektöründe önemli bir adım attı. Tüm müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca satışa sundukları otomobiller ve hizmetleri ile ilgili canlı destek vermeye başlayan azkullanilmisoto.com'un müşterileri bu hizmet ile tüm merak ettiklerine 24 saat boyunca haftanın her günü cevap bulabiliyor.

Online kullanılmış premium otomobil satış portalı olan azkullanilmisoto.com haftada binlerce tekil müşteri tarafından ziyaret edilmektedir. Canlı destek hizmetinin kısa süre önce başlamasına rağmen kolay, hızlı, interaktif iletişim müşterilerin büyük beğenisini toplamış kısa sürede uygulamaya adapte olmuşlardır. Uygulama günlük ziyaretçilerin neredeyse yarısı tarafından kullanılmaktadır.

Azkullanilmisoto.com, yüksek kondisyonda, kazası veya değişen parçası bulunmayan, bayi çıkışlı ve bakımları yetkili servislerde yapılmış, az kilometreye sahip otomobilleri satışa sunarken aynı zaman da 7 gün – 1000 km içerisinde geri içerisinde sebep ne olursa olsun geri alım garantisi veriyor. Ayrıca anlaşmalı olduğu kurumlar aracılığı ile finansman ve ödeme planları konusunda müşterilerine destek oluyor. Canlı desteği kullanan müşteriler tüm bu konular ile ilgili de detaylı bilgi alabiliyor. 


    ETİKETLER:

    iletişim

    ,

    zaman