Alfa Romeo'nun roketi 2016'da Geliyor!

Alfa Romeo'nun roketi 2016'da Geliyor!
Alfa Romeo'nun roketi 2016'da Geliyor!
510 HP'lik Giulia İlkbaharda Türkiye'de!

2015’te kuruluşunun 105. yıl dönümünü kutlayan İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo’nun lüks orta sınıfta yer alan yeni temsilcisi Giulia’nın en performanslı versiyonu, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda resmen görücüye çıktı. İlk olarak 510 HP’lik yüksek performanslı spor versiyonuyla yollara çıkmaya başlayacak olan Alfa Romeo Giulia, 2016 yılının ilkbahar aylarında Türkiye ’de de satışa sunulacak. Lancia, Alfa Romeo ve Jeep Marka Direktörü Türker Gürtekin, “Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio’yu gelecek senenin 2. çeyreğinde ülkemizde satışa sunmayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı. Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, yırtıcı tasarımı, yenilenen logosu, arkadan itişli altyapısı, kusursuz ağırlık dağılımı ve Ferrari teknolojisi taşıyan performanslı motoruyla otomobil severleri cezbetmeyi başarıyor.

2016 yılının Ocak ayında üretimi başlayacak olan Alfa Romeo Giulia model ailesinin spor versiyonu Giulia Quadrifoglio, uluslararası nitelikteki Frankfurt Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerin karşısına çıkarak ilgi odağı oldu. Markayı tanımlayan ve “duyguların mekaniği” mottosunu kazandıran kendine özgü İtalyan tasarımı, son teknoloji yenilikçi motorları, mükemmel 50/50 ağırlık dağılımı, eşsiz teknik çözümleri ve en iyi güç-ağırlık oranı özellikleriyle ön plana çıkan Alfa Romeo Giulia’nın en performanslı versiyonu, 2016 yılından itibaren ülkemizde de satışa sunulacak. Lancia, Alfa Romeo ve Jeep Marka Direktörü Türker Gürtekin, “Alfa Romeo Giulia model ailesinin en hafif ama en yüksek performanslı versiyonu olan Giulia Quadrifoglio’yu gelecek sene ilkbahar aylarında Türkiye’de satışa sunacağız. Karbon seramik fren balataları ile ultra hafif karbon fiber sportif koltuklarla donatılan 510 HP’lik Ferrari teknolojili çok özel spor modeli, 2016 yılında 2. çeyrekten itibaren satışa sunmayı planlıyoruz” açıklamasını yaptı.

 510 HP’lik sportif yürek!

Arkadan itişli Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, aynı zamanda lüks orta sınıftaki rekabete Alfa Romeo markasının güçlü bir yanıtı olacak. Mühendislerin Ferrari altyapısıyla düzenlediği altı silindirli turbo benzinli motora sahip Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, 510 HP’lik eşsiz bir güce sahip. 0-100 km/s hızlanmasını sadece 3.9 sn’de tamamlayan ve 307 km/s’lik son hıza erişebilen Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio’nun heyecan verici güç ve tork üreten motoru, elektronik olarak kontrol edilen silindir kapatma sistemine sahip olmasıyla aynı zamanda şaşırtıcı bir yakıt tasarrufu sunabilmektedir.

 

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  teknoloji

  ,

  Ferrari

  ,

  Lüks

  ,

  yakıt

  ,

  2015